CReativeMages blog

Microsoft slaví první společné výročí se sociální sítí Yammer

Jak jistě víte, minulý rok společnost Microsoft přijala do své rodiny sociální síť Yammer, o které jsme psali, jíž dříve. Letos slaví své první výročí, ke kterému si připravili infografiku s významnými mezníky. Od minulého roku stoupl počet uživatelů sociální sítě přibližně o 3 milióny. Letos by měl Microsoft představit další využití a integraci sociální sítě do svých produktů a služeb.

26.6.
2013

Kancelářský balíček Office pro mobilní telefony iPhone společnosti Apple

Uživatele mobilních zařízení společnosti Apple se konečně dočkali. Microsoft vypustil mobilní verzi oblíbeného kancelářského balíčku Office do světa. Jak už z názvu Office Mobile for Office 365 subscribers vyplývá, jedná se o předplatné. Aplikace je sama o sobě zdarma, ale pro aktivaci klasických funkcí jako vytváření a editování souborů Word, Excel a PowerPoint, je nutné roční předplatné, které bylo stanoveno při vydávání na US trhu na 99 dolarů (1.933 Kč).    

Aplikace je kompatibilní s iPhone 4, 4S, 5 a iPod Touch 5. generace od verze iOS 6.1. Uživatele iPadu si budou muset prozatím vystačit s Office Web Apps, které ovšem potřebují neustále připojen k internetu. Na výběr je přibližně z 27 jazykových sad, mezi kterými je samozřejmě čeština, slovenština nebo polština.

Mobilní kancelářský balíček bude dostupný i pro předplatitele Office 365, kde bude aplikaci možné stáhnout přímo z portálu.

Office pro iPhone

Zdroj: Microsoft

17.6.
2013

Vítáme nového CReativce Petra Vavrouška

Dlouho jsme hledali schopnou posilu do našeho CRM týmu. Rozhodně není jednoduché najít člověka, který se rychle zapojí do procesu a začne tvrdě makat. Nám se to ale podařilo!

Vítáme do týmu nového CReativce Petra Vavrouška.

Petrovi je 28 let a je z Prahy. Rád jezdí na kole a lyžích, občas si zahází s frisbee a šťouchne do koulí při kulečníku. Mimo jiné se zajímá také o kulinářství, fotografování a samozřejmě o počítače. Z jeho sluchátek slýcháme elektronickou hudbu a někdy taky hip-hop a rock. V minulosti pracoval převážně jako freelancer věnující se tvorbě webových stránek a správě sítí.

“Doufám, že jako nová posila společnosti CReativeMages, se mi podaří rychle zapojit mezi tým CRM konzultantů a být pro ně velkým přínosem”.

Náplní Petrovi práce bude programování nad CRM, navrhování architektury a konzultace.

Vítej mezi námi Petře.

24.5.
2013