Jsme velice rádi, že projevujete zájem o naší firmu...

Děkujeme za Váš zájem o CReativeMages s.r.o.. Jako poděkování jsme pro Vás připravili
PDF zdarma s 5-ti tipy, jak správně vybrat Microsoft partnera.

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích
Stáhněte si náš logotyp
Jmenuji se Vladimír, mám společnost, která potřebuje snížit náklady a přitom zlepšit technologickou úroveň. Po počáteční analýze se ukázalo, že Dynamics CRM 2015 může být tou správnou cestou.

Proč Dynamics CRM 2015 od nás?

podrobné informace najdete na minisite Microsoft Dynamics CRM 2015

Úspěšné implementace a spokojenost zákazníků

Dáváme důraz na to, aby každá z implementací byla úspěšně dokončená podle přání našich zákazníků.

Možnost rozšíření systému o funkce, které sami navrhnete

Umožňujeme zakázkový vývoj podle přání našich klientů. Naše řešení získalo prestižní ocenění, jako 2. místo na eXtreme CRM v Berlíně nebo Microsoft Awards ČR Finalist.

Poskytneme Vám výukové materiály (PDF, videa, minisite)

Svým zákazníkům poskytujeme výukové materiály, které napomáhají k obohacování zkušeností s Microsoft produkty.

Jsme kvalifikovanými partnery Microsoftu

Naše společnost dokázala za 8 měsíců, od vzniku společnosti, získat velmi prestižní kompetence Cloud Accelerate (nejvyšší možnou kompetenci na Cloudové produkty společnosti Microsoft) a Silver Customer Relationship Management.

Zaměření na dosažení cílů implementace

Každá implementace Microsoft Dynamics CRM 2015 je jedinečná a vždy chceme dosáhnout 100% funkčnosti a spokojenosti našeho zákazníka.

Jsme orientovaní na Cloud, ale dodáme i on-premise řešení

Pro své zákazníky chceme vždy to nejlepší, proto vždy po podrobné analýze současného stavu ve firmě zákazníka, vyhodnotíme, jaký Microsoft Dynamics CRM 2015 budeme implementovat (Cloud nebo on-premise).

Unikátní podpora

Naše podpora vypomáhá firmám lépe se seznámit s produkty Microsoftu. Tato podpora probíhá přes Microsoft Lync, email nebo telefon.

Seznámení s Dynamics CRM 2015

podrobné informace najdete na minisite Microsoft Dynamics CRM 2015

Microsoft Dynamics CRM 2015 je moderní řešení, které přispěje k efektivitě vašich prodejních a marketingových aktivit díky komplexnímu prostředí, které je flexibilní a poskytuje velice silné nástroje, mimo jiné pro sledování potencionálních zákazníků a zakázek, k celkovému zvýšení produktivity vaší společnosti. Už nebudete muset věnovat tolik času administrativě, ale můžete se soustředit více na prodej a péči o zákazníky, od zájemce až po úhradu faktury. Vše pomocí inteligentních nástrojů pro analýzu v reálném čase a optimalizované podnikové procesy, jež maximálně využívají propojení mezi Vašimi záznamy. Systém je možno provozovat nejen lokálně, ale také online prostřednictvím Cloudu společnosti Microsoft, což vám umožní pracovat se svými daty online a mít tak k nim přístup odkudkoli.

Uživatelská přívětivost a snadná implementace

Aplikace Microsoft Dynamics CRM se vyznačuje typickými vlastnostmi produktů Microsoft jako je příjemné uživatelské rozhraní, snadná implementace a rozsáhlé možnosti přizpůsobení. Partneři společnosti Microsoft navíc mohou nabídnout řešení na míru dle oborových či specifických potřeb. Příprava některých menších změn CRM aplikace je tak snadná, že je může dokonce zajistit přímo váš interní správce systému.

Každodenní práce s Microsoft Dynamics CRM

Každodenní práce zaměstnanců s řešením Microsoft Dynamics CRM se obvykle z velké části odehrává v aplikaci Microsoft Office Outlook. K dispozici je rovněž webový klient. Ten uživatelům nabízí zcela stejné možnosti jako je aplikace Outlook.

Webový klient

Webový klient řešení Microsoft Dynamics CRM vypadá téměř stejně jako Outlook, ale bez tradičních složek pro e-maily, kalendář a kontakty. Otevřít se dá odkudkoli v běžném okně prohlížeče jako je např. Internet Explorer.

Práce se záznamy

Chcete-li vyhledat informace o určitém obchodním vztahu, kontaktu, případu, zájemci nebo jiném záznamu, klepněte na zástupce příslušné složky v navigačním podokně. Aplikace zobrazí seznam záznamů. Pomocí tzv. “Zobrazení“ máte možnost zobrazit pouze záznamy s určitými vlastnostmi jako je např. jméno, datum vytvoření, preferovaný způsob placení atd.

Vytváření aktivit

Pomocí panelu nástrojů řešení Microsoft Dynamics CRM můžete vytvářet nové schůzky, úkoly, aktivity služeb, telefonické hovory a další aktivity. Tyto aktivity lze také přiřazovat jiným uživatelům systému nebo je dokonce sdílet.

Sestavy

Microsoft Dynamics CRM nabízí velký výběr sestav a možností tisku. Sestavy lze vytvářet či přizpůsobit mnoha různými způsoby. Jednou z často využívaných možností pro výkaznictví a analýzy dat je také spolupráce se systémem Microsoft Office.

Kdo bude řešení používat?

Mnoho lidí se domnívá, že CRM je pouze nástroj k řízení prodeje. Řešení Microsoft Dynamics CRM však není určeno jen pro obchodní oddělení. Lze je využívat také pro marketing, služby zákazníkům, řízení podpory a mnohé další činnosti, kdy organizace vstupuje do kontaktu se zákazníky.

Konečny cíl implementace

Konečným cílem implementace je poskytnout zaměstnancům více času na komunikaci se zákazníky, a to tak, že jim usnadníte evidenci údajů a aktivit, zajistíte automatizaci časově náročných úloh a shromáždíte v jednom systému všechny informace, které v minulosti byly rozptýlené na papírových lístečcích nebo v noteboocích obchodních zástupců. Díky integraci s aplikací Microsoft Office Outlook uživatelé téměř nemusí opouštět své běžné uživatelské rozhraní - hlavní část každodenních úkolů se může odehrávat právě v této aplikaci. E-maily, smlouvy, úkoly a další položky vytvořené v aplikaci Outlook mohou být pouhým klepnutím na tlačítko Sledovat v CRM jednoduše propojeny s daty zákazníka v systému Microsoft Dynamics CRM. Systém zajistí propojení údajů a uživatelé mají okamžitý přístup ke všem informacím o zákazníkovi. Uživatelé si mohou zobrazit, co jejich kolegové do záznamu o zákazníkovi přidali a jaké další aktivity byly provedeny. Zaměstnanci mohou soustředit své úsilí na správné zákazníky, což se obratem projeví ve vyšším objemu prodeje. Proces prodeje získá na efektivitě a je více cílený. Profesionálnější přístup ke klientům se také projeví na větší věrnosti zákazníků vůči vaší společnosti. Podnikání se stane efektivnějším a díky této efektivitě může firma růst, aniž by musela přijímat další zaměstnance zabývající se komunikací se zákazníky.

Možnosti využití

Pro obchodního manažera

Pro pracovníka služeb

Pro pracovníka marketingu

Jako obchodní ředitel se můžete soustředit pouze na úkoly, které jsou opravdu důležité. Microsoft Dynamics CRM poskytuje potřebný přehled. Nyní tedy máte více času na vedení obchodníků a péči o klíčové zákazníky.

Fronty

Fronty představují v systému Microsoft Dynamics CRM skvělý nástroj, který zjednodušuje delegování prací v oddělení. Fronty můžete v obchodním oddělení s výhodou využít například pro zpracování dotazů z webu, dosud neklasifikovaných zájemců nebo aktivit, které nelze bezprostředně přiřadit zaměstnanci. Obsah front je viditelný všem. Práva uživatelů však určují, které záznamy ve frontě mohou uživatelé zpracovávat. Způsob zpracování nových úkolů ve frontě lze definovat pomocí tzv. „workflow“ pravidel. Někteří uživatelé mohou například obdržet upozornění nebo zprávu, pokud se vyskytnou dotazy od klíčových zákazníků nebo jiné úkoly s vysokou prioritou. Jako obchodní manažer můžete fronty používat k přímému přiřazování zájemců konkrétním obchodníkům. Úkoly, které nevyžadují okamžitou odezvu, můžete také zařadit do některé z front, kde si je převezme první dostupný obchodník.

Přehled prodejních aktivit

Pro obchodního manažera je důležité, aby měl přehled o všech prodejních aktivitách a dokázal prezentovat obchodní výsledky, a to jak zaměstnancům, tak i vedení a dalším zainteresovaným stranám. Microsoft Dynamics CRM obsahuje řadu nástrojů, které umožňují získat úplný přehled o všech stránkách prodejních aktivit společnosti. Zvláště užitečné jsou sestavy systému Microsoft Dynamics CRM a možnost exportovat informace ze systému, například do aplikace Microsoft Excel.

Práce se zákaznickými informacemi

Všechny záznamy lze exportovat do aplikace Microsoft Excel a to jako statické tabulky nebo dynamická propojení. Pokud použijete dynamické propojení, informace v tabulce jsou při každém jejím otevření automaticky aktualizovány nejnovějšími daty ze systému Microsoft Dynamics CRM. Informace můžete dále zpracovávat pomocí standartních nástrojů aplikace Excel pro analýzy a výpočty, jako jsou například kontingenční tabulky, podmíněné formátování a další. Můžete také použít pokročilé funkce vytváření grafů, aby vaše prezentace vypadaly více profesionálně a výsledky byly názornější.

Rychlé kampaně

Je-li třeba zvýšit výnosy, obvyklým řešením bývá realizace kampaně. Nemusí být velká a nákladná. Stačí použít nástroj rychlé kampaně v systému Microsoft Dynamics CRM. Některé kampaně začínají přímím oslovením všech potencionálních zákazníků. Zájemce obdrží krátký dopis podepsaný manažerem odpovědným za příslušnou oblast. Ohlasy od zájemců v průběhu kampaně jsou zadávány do systému Microsoft Dynamics CRM, aby bylo zřejmé, jak se situace vyvíjí. Kromě toho máte přehled o tom, kolik nových zákazníků a potencionálních zájemců kampaň přinesla. Reakce můžete také později využít jako inspiraci a zkušenost při plánování dalších kampaní.

Dispečer nebo koordinátor služeb v oddělení služeb zákazníkům zpracovává požadavky od klientů a přiřazuje úkoly jednotlivým servisním pracovníkům. Dispečer může použít kalendář služeb integrovaný v systému Microsoft Dynamics CRM, vyhledat prvního dostupného pracovníka a přidělit mu nový servisní úkol.

Plánování servisního úkolu

Jakmile jsou zadány údaje o servisním úkolu, koordinátor služeb použije funkci plánování, vybere vhodného pracovníka služeb a rezervuje dostupný čas v jeho kalendáři.

Přehled aktivit

V kalendáři si může zobrazit servisní aktivity, které má na dané období připraveny. Po kliknutí na položku v kalendáři se pracovníkovi zobrazí všechny podrobnosti servisního úkolu. Volný čas lze v případě potřeby využít pro vyřízení různých úkolů ze servisní fronty, které nebyly rezervovány na určité datum nebo nemají konečný termín.

Znalostní Databáze

V databázi znalostí mohou servisní pracovníci vyhledávat informace o známých problémech a postupech údržby produktů, s nimiž pracují. Databáze znalostí může být vytvořena interně ve společnosti nebo získána od výrobce produktu, případně kombinací obou způsobů. Pokud zjistíte problém, který se dosud v databázi nenachází, nebo pokud najdete nové řešení známého problému, můžete tyto informace do databáze znalostí přidat. Vaši kolegové následně mohou z těchto informací těžit při řešení svých servisních případů.

Výkaz služeb

Když servisní technici nebo pracovníci služeb řeší požadavky zákazníků, zaznamenávají informace o tom, jak byly jednotlivé úkoly vyřešeny. Všichni ve společnosti tak mohou vidět (samozřejmě na základě příslušných přístupových práv), jaké práce a služby byly pro jednotlivé zákazníky provedeny, čím byly problémy způsobeny a jak byly úkoly vyřešeny. Informace o každém úkolu jsou zařazeny do databáze znalostí, kde jsou k dispozici nejen pracovníkovi, který úkol řešil, ale všem pracovníkům služeb ve společnosti. Znalosti může samozřejmě použít také koordinátor služeb (dispečer) při řešení nebo plánování nových zákaznických požadavků. Informace o příslušném úkolu mohou s výhodou využít také obchodníci při dalším kontaktu se zákazníkem. Přesná data o jednotlivých servisních činnostech a zákazníkem zakoupených produktech sjednocená na jednom místě, umožňují i servisním pracovníkům nabídnout ve vhodnou chvíli další firemní produkty nebo například rozšíření využívané služby.

Pracovníci marketingu při plánování kampaní, přípravě pozvánek na akce či pořádání jiných marketingových událostí obvykle trávili většinu času v tabulkách aplikace Excel. Nyní je vše mnohem snadnější, protože celý postup – od přípravy přes rozeslání pošty až po následné aktivity – je podporován systémem Microsoft Dynamics CRM. Po dokončení kampaně získáte úplný přehled o její odezvě a průběhu.

Marketingové seznamy

Dobré marketingové seznamy jsou základem úspěchu každé marketingové kampaně. V systému Microsoft Dynamics CRM můžete vytvářet a udržovat řadu marketingových seznamů obsahujících stávající zákazníky, potencionální zájemce, kontakty nebo adresy importované z externích zdrojů dat. Adresy lze importovat z libovolného Excelového souboru např. nákupem externí databáze.

Vyhodnocení kampaní

Nástroje pro tvorbu sestav a analytické funkce umožňují hodnotit účinnost tištěných, e-mailových, webových a jiných prostředků a soustředit se tak na nejefektivnější způsob komunikace. Na základě tohoto podrobného hodnocení můžeme optimalizovat marketingové kampaně v budoucnu volbou těch forem kampaní a druhů komunikačních kanálů a aktivit, jež jsou pro daný druh oslovení potenciálních zákazníků, segmentů nejvíce účinné.

Nezávazná objednávka

Máte zájem dozvědět se o Microsoft Dynamics CRM 2015 více? Vyplňte následující formulář a my Vám poskytneme informace na míru pro Vás.

Chcete zasílat novinky?

ANO
NE
Pro získání Dynamics CRM 2015 zdarma na 30 dní, vyplňte následující údaje.
Sledujte nás také na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích

Produkty