Jsme velice rádi, že projevujete zájem o naší firmu...

Děkujeme za Váš zájem o CReativeMages s.r.o.. Jako poděkování jsme pro Vás připravili
PDF zdarma s 5-ti tipy, jak správně vybrat Microsoft partnera.

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích
Stáhněte si náš logotyp
Jmenuji se Petr, mám společnost, která potřebuje snížit náklady a přitom zlepšit technologickou úroveň. Po počáteční analýze se ukázalo, že Office 365 může být tou správnou cestou.

Proč Office 365 od nás?

podrobné informace najdete na minisite Office 365

Máme dlouholeté zkušenosti

Nabízíme Vám naše dlouhodobé znalosti v oboru, aby jste mohli zlepšit technologickou úroveň své firmy.

Sami tento systém využíváme

Od počátku je naše společnost založená na produktech Microsoftu. Tyto produktu denně využíváme a pracovní den si už bez nich nedokážeme představit.

Usměvavý tým

Mladý dynamický tým, který se práci nevyhýbá. Spolupráce s klienty proto probíhají v příjemném prostředí s kladnou atmosférou.

Umíme propojit Office 365 s Microsoft Dynamics CRM 2015

Po implementaci Vám umožníme různá další řešení. Například propojení Office 365 s Microsoft Dynamics CRM 2015 což Vám může zefektivnit práci.

Jsme kvalifikovaní

Náš tým se skládá z certifikovaných lidí, kteří odešli od Gold Partnerů Microsoftu.

Spolupracujeme s partnery na špičkové úrovni

Jsme napojeni na nejlepší společnosti v Microsoft Partner Network na světě a poskytujeme i jejich řešení českým zákazníkům.

Unikátní podpora

Naše podpora vypomáhá firmám lépe se seznámit s produkty Microsoftu. Tato podpora probíhá přes Microsoft Lync, email nebo telefon.

Výhody nasazení Office 365

podrobné informace najdete na minisite Office 365

Vyhnutí se nákladům na upgrade

Získáte nejnovější nástroje podnikové úrovně, a to včetně e-mailu se schránkou o velikosti 25 GB, aniž byste museli upgradovat svůj server/y.

Předvídatelné měsíční náklady

Zajistíte předvídatelné měsíční náklady se širokou škálou dostupných plánů, platíte pouze za služby, které potřebujete.

Nedělejte si starosti s dostupností dat

Získáte finančně zajištěnou garanci 99,95% provozuschopnosti, s geo-redundantními datovými centry úrovně přenosových sítí.

Nedělejte si starosti se zabezpečením nebo ochranou soukromí

Microsoft pomáhá chránit Váš e-mail pomocí vždy aktuální ochrany proti počítačovými virům a nevyžádané poště, poskytuje silné zabezpečení, funkce obnovy po havárii a přísnou politiku ochrany soukromí. Datová centra společnosti Microsoft používají nejmodernější hardware, redundantní energetické zdroje a jejich přístup je zabezpečen 24 hodin denně.

Zajistěte si snadno neustálou aktuálnost

Opravy, aktualizace a koncové upgrady jsou aplikovány automaticky a přitom máte stále kontrolu nad tím, kdy zásadní změny uplatníte.

Umožňuje přístup prakticky odkudkoliv

Vaši zaměstnanci mohou pracovat prakticky odkudkoliv nebo téměř na jakémkoliv zařízení – počítači, počítači Mac, zařízeních Windows Phone, iPhone, Android a Blackberry. Pokud mají vaši zaměstnanci laptop, pak bez ohledu na to, zda se nacházejí v hotelu nebo v kanceláři, mají přístup ke stejným funkcím, informacím a lidem, a to aniž by potřebovali síť VPN. I bez laptopu se mohou přihlásit do svého e-mailu prostřednictvím prohlížeče (včetně aplikace Lync pro rychlé zprávy a online porady).

Vyhněte se počátečním investicím do infrastruktury

Získáte nejnovější podnikové produktivní nástroje bez potřeby investic do serverové infrastruktury. Platíte pouze za služby, které potřebujete. Vybíráte si z řady plánů založených na potřebách vašich uživatelů (např. možnost pro příležitostné uživatele poskytuje za nízké náklady základní funkce pro uživatele bez pracovního stolu).

Plány

podrobné informace najdete na minisite Office 365
Služby Office 365 E1 E2 E3 E4 K1 K2 P1
Správa
Email, kalendáře, kontakty
Portály
Portály (bez uložiště)
Sjednocená komunikace
Office Web Apps
Služby formulářů Acces, Excel, Visio
Hlasová pošta a pokročilá archivace
Office Professional Plus
Volání do veřejné telefonní sítě
€ 7,25 € 12,50 € 19 € 20,75 € 3,57 € 7,25 € 5,25

Nezávazná objednávka

Máte zájem dozvědět se o Office 365 více? Vyplňte následující formulář a my Vám poskytneme informace na míru pro Vás.

Chcete zasílat novinky?

ANO
NE
Office Professional Plus

Tyto přední světové nástroje produktivity plně vyhoví současným i budoucím potřebám vaší firmy. Systém Office Professional Plus je naším nejucelenějším řešením produktivity – jde o verzi systému Microsoft Office, která je poskytována jako flexibilní služba a je podporována službami Office 365 napojenými na Cloud. Obdržíte nejnovější verze aplikací systému Office a webových aplikací Office Web Apps. A vaši lidé tak získají volnost k tvorbě, komunikaci a efektivní spolupráci z prakticky jakéhokoli zařízení.

Více informací o Office 365 Potřebujete poradit? Napište nám
Sharepoint

Zajistěte synchronizaci týmů. Služba SharePoint Online vám poskytuje centrální místo ke sdílení dokumentů a informací s kolegy a zákazníky. Je navržena tak, aby pracovala s důvěrně známými aplikacemi systému Office, a proto lze snadno ukládat dokumenty přímo do služby SharePoint Online a spolupracovat na návrzích a projektech v reálném čase, neboť máte přístup k potřebným dokumentům a informacím téměř odkudkoliv.

Více informací o Office 365 Potřebujete poradit? Napište nám
Office Web Apps

Webové aplikace Office Web Apps jsou praktickými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Nabízejí snadný způsob, jak získat přístup, prohlížet a upravovat dokumenty přímo ve webovém prohlížeči.

Více informací o Office 365 Potřebujete poradit? Napište nám
Lync online

Služba Microsoft Lync Online je Cloudová komunikační služba nové generace, která propojuje lidi novým způsobem a prakticky odkudkoli, a to prostřednictvím stavu, zasílání rychlých zpráv, zvukových nebo audiovizuálních hovorů a rozsáhlých online schůzek s využitím zvukových, audiovizuálních či webových konferencí. Služba Lync Online přetváří vaše interakce s kolegy, zákazníky a partnery, které mají v současnosti podobu komunikace s nejistým výsledkem, v řešení postavené na hlubší spolupráci, kvalitnějším zapojení a vyšší produktivitě.

Více informací o Office 365 Potřebujete poradit? Napište nám
Exchange online

Systém Exchange Online nabízí e-mail, kalendář a kontakty navržené tak, aby vaší firmě poskytly požadovanou kontrolu spolu s potřebným zabezpečením a spolehlivostí. Díky systému Exchange Online pracujete s e-mailem na našich globálně redundantních serverech chráněných vestavěnou antivirovou ochranou a filtry proti spamu a máte k dispozici neomezenou telefonickou technickou podporu IT, a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a ve svém místním jazyce.

Více informací o Office 365 Potřebujete poradit? Napište nám

Potřebujete poradit? Napište nám

Získejte přístup odkudkoliv a kdykoliv

Office 365 umožňuje pracovat doslova odkudkoli na téměř jakémkoliv zařízen: PC, Mac, iPhone, Android, a BlackBerry. Práce na dálku odkudkoli prostřednictvím přístupu k informacím, které potřebujete s nejvíce konzistentním a zabezpečeným přístupem. Když nejste v kanceláři, můžete přistupovat k složce Doručená pošta v aplikaci Outlook Web App, zobrazovat a upravovat dokumenty Office Web App, nebo se připojit k on-line schůzce s Lync ™ Web APP.

99.95 procentní dostupnost a to finančně zajištěná garancí

Díky Office 365 jsou vaše maily, dokumenty a služby k dispozici, když je potřebujete. Doručené z celosvětové sítě datových center chráněných několika úrovněmi zabezpečení a přísné ochrany osobních údajů. Office 365 obsahuje finančně zajištěnou smlouvu údržbě a podpoře pro zaručení 99,95 procent plánované dostupnosti.

Snižte náklady a získejte volnost a fexibilitu

Office 365 poskytuje pro Vaše podnikání předvídatelné pravidelné provozní náklady na použití nástrojů pro komunikaci, spolupráci a produktivity. Navíc Vám může pomoci výrazně snížit náklady a úsilí vynaložené k nasazení a správě Vaších serverů.

Minimalizujte dobu nutnou k zapojení spolupracovníků

Vaši lidé se mohou stát produktivní okamžitě pomocí známých nástrojů sady Office, které se integrují s Office 365 bez nutnosti složité instalace nebo konfigurace.

Najděte plán, který vám bude sedět

Office 365 je k dispozici v kombinaci různých plánů, aby vyhovoval vaším podnikatelským i IT potřebám. Každý plán má stejnou záruku 99,9 procentního bezporuchového provozu a robustní zabezpečení, kterou byste mohli čekat od společnosti Microsoft.

Vyjimečný email, nástroje pro spolupráci a řešení online schůzek

Office 365 poskytuje řešení výjimečného e-mail, nástrojů pro spolupráci a on-line schůzek. Vaši lidé mohou současně upravovat dokumenty se svými kolegy a snadno převést spolupráci na on-line schůzku.

Získejte 24/7 podporu

Microsoft je hrdý na to, že může poskytovat na globální úrovni IT podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro předplatitele Office 365. Váš administrátor/partner může vytvářet podporu kdykoliv nebo zavolat na některé z center podpory po celém světě.

Sledujte nás také na sociálních sítích

Produkty