Vyzkoušejte Office 365 zdarma Domů Napište nám Kalkulace ceny

Office 365, kancelář kdekoli a kdykoli!

Služby Office 365 poskytují známé nástroje pro spolupráci a kancelářské nástroje systému Microsoft Office prostřednictvím cloudového řešení. Všichni uživatelé mohou snadno spolupracovat díky přístupu k e-mailu, webovým konferencím, dokumentům a kalendářům, který je k dispozici téměř odkudkoli.

Office Professional Plus, kancelářský balíček

Systém Office Professional Plus je naším nejucelenějším řešením produktivity – jde o verzi systému Microsoft Office, která je poskytována jako flexibilní služba a je podporována službami Office 365 napojenými na Cloud. Vaši lidé, tak získají volnost k tvorbě, komunikaci a efektivní spolupráci z prakticky jakéhokoli zařízení.

Lync Online, profesionální komunikační nástroj

Služba Microsoft Lync Online je Cloudová komunikační služba nové generace, která propojuje lidi novým způsobem a prakticky odkudkoli, a to prostřednictvím stavu, zasílání rychlých zpráv, zvukových nebo audiovizuálních hovorů a rozsáhlých online schůzek s využitím zvukových, audiovizuálních či webových konferencí.

SharePoint, bezpečné sdílení dokumentů

Zajistěte synchronizaci týmů. Služba SharePoint Online vám poskytuje centrální místo ke sdílení dokumentů a informací s kolegy a zákazníky. Je navržena tak, aby pracovala s důvěrně známými aplikacemi systému Office, a proto lze snadno ukládat dokumenty přímo do služby SharePoint Online a spolupracovat na návrzích a projektech v reálném čase.

WebApps, pracujte z jakéhokoli zařízení

Webové aplikace Office Web Apps jsou praktickými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Nabízejí snadný způsob, jak získat přístup, prohlížet a upravovat dokumenty přímo ve webovém prohlížeči.

Více informací Potřebujete poradit? Napište nám
Microsoft Office 365 Microsoft Office Professionl Plus Microsoft Lync Microsoft Sharepoint Microsoft WebApps
Microsoft Office 365 Microsoft Office Professionl Plus Microsoft Lync Microsoft Sharepoint Microsoft WebApps