Jsme velice rádi, že projevujete zájem o naší firmu...

Děkujeme za Váš zájem o CReativeMages s.r.o.. Jako poděkování jsme pro Vás připravili
PDF zdarma s 5-ti tipy, jak správně vybrat Microsoft partnera.

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích
Stáhněte si náš logotyp
software magic by creativemages

Co vlastně umíme?

Zaměřujeme se na komplexní řešení bez zaměření na velikost společnosti. Vzhledem k našemu modelu dokážeme obsloužit malého, středního i velkého zákazníka. Dle velikosti a komplexnosti řešení se mění náš přístup a použitá metodologie. Mimo standartní implementace děláme rovněž zakázkový vývoj. Naše společnost vlastní vývojové středisko, které se již před tím, než vyjdou nové verze, adaptuje a vyvíjí řešení pro zákazníky. Jsme napojeni na nejlepší společnosti v Microsoft Partner Network na světě a poskytujeme i jejich řešení českým zákazníkům. Největší úspěch u zákazníků jsme zaznamenali zejména díky našemu přístupu a tomu, že dokážeme vnímat implementaci systému s ohledem na stanovené cíle.

Stali jsme se silver partnery!

Naše společnost dokázala za 8 měsíců, od vzniku společnosti, získat velmi prestižní kompetence Cloud Accelerate (nejvyšší možnou kompetenci na Cloudové produkty společnosti Microsoft) a Silver Customer Relationship Management. Obě kompetence ukazují, že má naše společnost certifikované specialisty a rovněž dostatečné zkušenosti z těchto oblastí (Pouze cca 5% všech partnerů společnosti Microsoft dosáhne této úrovně).

Vznik firmy CReativeMages s.r.o.

Společnost CReativeMages s.r.o. vznikla odchodem zaměstnanců Gold Partnerů Microsoftu a od počátku se zaměřila na nejmodernější technologie společnosti Microsoft. Cloudové služby se staly základem společnosti zejména pak Microsoft Dynamics CRM, Office 365, Windows Intune a Windows Azure. Vizí společnosti bylo přebudovat starý model poskytování služeb v IT na Cloudový model a vyjít tak vstříc požadavkům zákazníků.

Facebook page.

Sledujte nás na naši Facebook page.

Soutěže

Společnost již před fyzickým vznikem společnosti obdržela Early Adopters for Microsoft Dynamics CRM 2015 což je ocenění za to, že jsme jako jedni z prvních na světě dělali řešení pro Microsoft Dynamics CRM 2015 (V té době čerstvě na trhu). Na Berlínské konferenci eXtremeCRM jsme mezi společnostmi, které dělají řešení pro CRM již 10-15 let získali 2. místo v eXtremeCRM Apps Challenge. O několik týdnů později jsme byli oceněni i českým Microsoftem a byli tak zařazeni mezi absolutní špičku Microsoft Partnerů na českém trhu (Microsoft Awards 2012 Finalist - Veřejné Cloudové služby Microsoft).

Blahopřejeme, dostali jste se až do přítomnosti.

Chcete to s námi vyzkoušet? Vyplňte formulář a my se o vás postaráme.

Zpět nahoru

Sledujte nás také na sociálních sítích