Jsme velice rádi, že projevujete zájem o naší firmu...

Děkujeme za Váš zájem o CReativeMages s.r.o.. Jako poděkování jsme pro Vás připravili
PDF zdarma s 5-ti tipy, jak správně vybrat Microsoft partnera.

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích

Odebírat novinky?

ANO
NE
Sledujte nás také na sociálních sítích
Stáhněte si náš logotyp
software magic by creativemages

Partneři

Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka

ClickDimensions je nejoceňovanější obchodní řešení na oficiálním online tržišti pro Microsoft Dynamics CRM. Přináší emailový markteting, sledování webu, skórování zájemců, ankety a další. ClickDimensions umožní organizacím objevit, kdo má zájem o jejich produkty, vyčíslí stupeň jejich zájmu a podnikne náležité kroky.

Představení ClickDimensions: video ke shléhnutí

více informací na: www.clickdimensions.com

CWR Mobile CRM poskytují nejlepší mobilní řešení pro Microsoft Dynamics CRM. Tato služba vám pomáhá být mnohem výkonější a efektivnější v oblastech obchodu, služeb i profesionálního marketingu. Přiblíží tak vaše týmy blíž k zákazníkům a udrží je v kontaktu. Za pomoci výkoných funkcí pro uživatele, unikátních výhod pro IT oddělení a neporovnatelných výhod pro vedení podniku, je toto jediné mobilní řešení, které opravdu naplňuje potřeby dnešní úspěšné a na zákazníka orientované společnosti.

více informací na: www.cwrmobility.com

Díky mnohaletým zkušenostem, vědí o všech plusech i mínusech na trhu a také o všech novinkách, které se vyvíjejí. Zvyšující se komplexnost a potřeba solidních základů. To vše vám zabezpečí Assitance Software a každému zákazníkovi tak vytvoří řešení na míru. Assitance Software zahrnuje mnoho funkcionalit, které pomáhají realizovat vaše projektové plánování. Assistance PSA pro Microsoft Dynamics CRM 2015: spojení mezi lidmi a procesy. Assistance PSA vytvoří vaše obchodní procesy přehledné a příjemné.

více informací na: www.assistancesoftware.com

Chcete se stát našimi partnery?

Vyplňte následující formulář

Výhody partnerství

Náš specializovaný partnerský program, Vám jako organizaci i jednotlivci, nabídne propracovaný odměňovací systém a umožní Vám spolupracovat se společností, která má k dispozici nejnovější technologie. Je velmi pravděpodobné, že máte kolem sebe lidi i společnosti, které stejně brzy přejdou na Cloudové technologie. Staňte se naším partnerem a profitujte z toho i Vy.

Sledujte nás také na sociálních sítích

Partneři